Palīdzība grūtniecības krīzes situācijā
            Izvairies no nepārdomātiem un pārsteidzīgiem lēmumiem. Piesakies bezmaksas konsultācijai.

Ja Jums ir psiholoģiskas problēmas saistībā ar grūtniecību, jūtaties atstumta, noraidīta, nesaprasta, ir sajūta, ka Jūsu gaidāmais bērns nevienam nav vajadzīgs, ir bailes, neziņa un vēlaties ar kādu aprunāties par savām izjūtām, tad mēs Jums centīsimies sniegt atbalstu un, ja nepieciešams, būsim līdzgaitnieki visu grūtniecības laiku, kā arī sniegsim atbalstu arī pēc bērniņa piedzimšanas. Ja Jums – gaidāmā bērniņa vecāki – tēti un māmiņa, radušās nesaskaņas grūtniecības jeb gaidāmā bērniņa dēļ, jūs abi būsiet mīļi gaidīti KGC.

Ja esat nonākusi finansiālās grūtībās, ir mājokļa problēma vai kādas citas sociālas problēmas, mūsu sociālais darbinieks sniegs Jums palīdzību mūsu kompetences un iespēju robežās, piesaistot arī citus palīdzošos resursus.

Ja grūtniecība ir neplānota vai kāda cita iemesla pēc šķiet nevēlama un Jūs esat smagas izvēles priekšā – saglabāt bērniņam dzīvību vai veikt abortu, neizdariet pārsteidzīgu soli, kuru pēc tam, iespējams, nāksies rūgti nožēlot. Mēs Jums palīdzēsim atklāt Jūsu satraukumu iemeslus, sniegsim jums nepieciešamo informāciju un atbalstu, lai Jūs spētu pieņemt pārdomātu – uz pilnas informācijas bāzes balstītu lēmumu.


Konsultācija ir pilnībā konfidenciāla.

Tā ir pieejama bez maksas, taču, ja jums ir iespēja, lūdzam veikt ziedojumu Krīzes grūtniecības centram.

Piesakies konsultācijai šeit


Uzzini vairāk par šādām tēmām

Aborta ietekme

Bērna attīstība

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.