KGC sadarbības partneri

Krīzes grūtniecības centrs sadarbojas ar organizācijām Latvijā, Eiropā un visā pasaulē, kuras seko līdzīgiem ētikas principiem.

Latvijā Krīzes grūtniecības centrs ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar daudzām valsts un pašvaldības iestādēm, uzņēmumiem, nevalstiskajām un citām organizācijām.
Daži no sadarbības partneriem: biedrības "Asociācija ģimene” biedrs, Veselības Ministrijas „Bērna un Mātes veselības padomes” loceklis, Valsts Veselības Veicināšanas Aģentūra, „Cerība bērniem”, „Latvijas bērnu fonds”, „Par Dzīvību”, „Misija Dzīvībai”, „Īsta mīlestība gaida”, “Sarkanais krusts”.

Pasaules mērogā KGC sadarbojas ar CARE Confidential, Lielbritānija, kas ir starptautiskas labdarības organizācijas CARE apakšnodaļa. CARE Confidential brīvprātīgie nodrošina nacionālā krīzes grūtniecības palīdzības telefona dienesta darbību Lielbritānijā. Latvijas Krīzes grūtniecības centrs ir iestājies Eiropas Krīzes centru asociācijā, kurā piedalās CARE Confidential un citi krīzes grūtniecības centri no Eiropas un bijušajām Padomju Savienības valstīm.

Lielbritānijā šobrīd ir izveidoti vairāk kā 160 krīzes grūtniecības centri. Līdzīgi centri izveidoti arī Budapeštā (Ungārija), Kiprā, Rumānijā, Tartu (Igaunija), Ukrainā, Pēterburgā (Krievija) un daudzās citās valstīs. 

Pirkumu grozs